Новини

Назад

Папа відчуває близькість до людей на Донбасі, — Клаудіо Ґуджеротті у Краматорську

: 2975 2016-02-24 17:38:25

Посол Ватикану архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті відвідує Схід України, щоб засвідчити близькість Папи до народу, а також розповісти Святішому Отцеві під час особистої зустрічі про все, що побачить.

Сьогодні, 24 лютого, Апостольський Нунцій Клаудіо Ґуджеротті зустрівся з мером Краматорська та відвідав благодійний фонд Карітас-Краматорськ. Крім того, владика планує зустрітися з переселенцями, що проживають у місті.


Архиєпископ сказав, що він прибув, аби передусім «передати підтримку Папи людям на Донбасі та запевнити, що їх проблеми дуже близькі Святішому Отцеві».


Апостольський Нунцій передав «послання від Папи». Архиєпископ сказав, що Папа послав його, аби засвідчити близькість до цього народу. Дивлячись на мене, ви бачите послання від Папи. Папа відчуває близькість до людей на Донбасі. І через 15 днів я побачуся з Папою особисто. Він хоче знати, що я бачив. Він хоче допомогти. Ви розумієте, що для людини, яка живе поза контекстом, важко зрозуміти, яким чином він може проявити близькість. Папа хоче сказати, що він вас любить. Ви для нього важливі, ви не можете бути предметом насильства. Бог не може допустити, щоб народ терпів понад його можливості. Мільярд і 200 мільйонів католиків моляться за вас — це одне зі важливих послань Папи, — сказав Папський Нунцій у Краматорську.


За матеріалами: CREDO  та vp.donetsk.uaНазад