Новини

Назад

Папа співчуває жертвам землетрусу в Індонезії. Карітас на першій лінії допомоги

: 36 2018-08-08 11:14:50

Папа молиться за жертв землетрусу та родини, які постраждали від стихії. Індонезійський Карітас активно допомагає  жителям острова Ломбак, яких найбільше зачепило стихійне лихо.

Зростає число жертв землетрусу в Індонезії - зараз відомо про понад 140 загиблих. В результаті сейсмічних поштовхів магнітудою 7,0 на островах Балі і Ломбок пошкоджено і завалено тисячі будівель, сотні людей отримали поранення. Число евакуйованих з острова Ломбок може скласти 20 тисяч. Острів потребує медичного персоналі, ліків та продовольства для тих, хто покинув пошкоджені будинки.

"Ми готові допомагати усім. Попри те, що католики в Індонезії становлять меншість в таких ситуаціях ми покликані показати нашу суть, якою є солідарність" - говорить голова індонезійського Карітасу о. Бану Курніанто. Волонтери організації почали роздавати допомогу вже піісля перших підземних поштовхів, які почалися за тиждень перед "чорною неділею".

Зараз Карітас розвозить потребуючим продукти і засоби гігієни. Розробляє плани відбудови постраждалих приміщень і житлових будинків. Посол Індонезії при Ватикані Уанрі Уабанг подякував папаі Франциску за співчуття і допомогу католиків. "Це нас дуже зворушило" - зазначив індонезійський дипломат. Нагадаю Індонезія - країна з найбільшою кількістю мусульманського населення. Сильний землетрус цієї неділі зачепив курортні Балі та Ломбук. Назад