Новини

Назад

Папа про завдання для католицьких спільнот Європи

: 1379 2016-10-08 09:24:34

Дбати про «просвіщення сумлінь віруючих, надаючи їм критерії для судження та розрізнення, аби не піддатися збаламученню світською культурою». Таким є одне із завдань, яке Папа Франциск поставив перед проводом католицьких спільнот Європи.

У посланні, надісланому на ім’я кардинала Петера Ердьо, Голови Ради Єпископських Конференцій Європи з нагоди пленарної асамблеї цієї організації, яка відбувається у Князівстві Монако від 6 до 9 жовтня 2016 р., Святіший Отець висловлює щирі вітання очільникам європейських єпископатів, запевняючи їх у своїй духовній близькості, та даючи високу оцінку «важливому внескові», який РЄКЄ «робить у підтримку братерських і церковних стосунків, що вказують на важливість сопричастя та радості віри».

«Заохочую і далі прямувати вперед шляхом, зверненим на те, щоб служити народам континенту, цінуючи його “двоє легень”, східну та західну», – пише Папа Франциск, склавши також подяку кардиналові Ердьо за десятирічне служіння на чолі цієї організації та запевняючи у своїх молитвах за те, щоб «за заступництвом Пречистої Діви Марії, святих покровителів Бенедикта, Кирила та Методія, Церква в Європі змогла ставати дедалі більше Церквою, що виходить назовні, радісною благовісницею Євангелія милосердя та свідком надії».

Нагадуємо: у вересні 2016 року відбулася пленарна зустріч відповідальних за душпастирство мігрантів у єпископатах Європи, в рамках діяльності Ради Єпископських Конференцій Європи, на тему «Після прийняття: виклики інтеграції біженців». Щорічна зустріч відбулася у світлі розпочатої останніми роками призадуми над тим, якою повинна бути відповідь Церкви на інтенсивні мігрантські потоки до Європи.


Джерело: Радіо ВатикануНазад