Новини

Назад

Папа переніс місцеве відзначення ВДМ на Неділю Христа Царя

: 69 2020-11-23 12:12:06

Про це оголошено під час передачі хреста та ікони в рамках приготування до міжконтинентального відзначення, що 2023 року відбудеться у Лісабоні.

Євхаристійне богослуження, яке Папа Франциск очолив з нагоди урочистості Христа Царя Всесвіту, завершилося передачею символів Всесвітніх Днів Молоді – дерев’яного хреста та ікони Пресвятої Богородиці – які делегація молоді з Панами, що приймала міжнародну зустріч у січні 2019 року, передала молоді з Португалії, адже наступна така зустріч запланована у 2023 році в Лісабоні. Вітаючи наприкінці Святої Меси її учасників і тих, які єдналися з ними за допомогою засобів комунікації, Святіший Отець зазначив, що цей акт передачі символів є «важливим у паломництві, яке приведе нас у 2023 році до Лісабона».

«І в той час, як ми готуємося до наступного міжконтинентального відзначення Всесвітнього Дня Молоді, хочу перезапустити також і його відзначення у місцевих Церквах. Після тридцяти п’яти років від встановлення ВДМ, вислухавши різні думки та Дикастерію в справах мирян, сім’ї та захисту життя, відповідальну за молодіжне душпастирство, я вирішив, починаючи з наступного року, перенести дієцезальне відзначення ВДМ із Пальмової Неділі на Неділю Христа Царя», – сказав Папа, підкресливши, що в центрі уваги й надалі залишається таїнство Ісуса Христа, Відкупителя людини, як це завжди підкреслював ініціатор і покровитель ВДМ святий Іван Павло ІІ.

«Дорогі юнаки й дівчата, своїм життям кричіть про те, що Христос живе і царює, що Христос - Господь! Бо якщо ви мовчатиме, то волатиме каміння!» – сказав Святіший Отець, після чого молодь з Панами передала ровесникам з Португалії хрест та ікону, які свого часу подарував Іван Павло ІІ і які відтоді паломничають всіма континентами, приготовляючи Всесвітні Дні Молоді.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Джерело: vaticannews.vaНазад