Новини

Назад

Папа надіслав допомогу Церкві Лівану, виражаючи близькість його народові

: 187 2020-08-09 11:03:21

Дикастерія сприяння цілісному людському розвитку повідомила в своєму комюніке, що Святіший Отець надіслав Ліванській Церкві 250 000 євро, аби відповісти на потреби людей, що постраждали внаслідок вибуху в бейрутському порту.

Папа Франциск надіслав через Дикастерію сприяння цілісному людському розвитку початкову допомогу в розмірі 250 тисяч євро для потреб Церкви Лівану в цей час великих труднощів і страждань. Про це повідомляється в комюніке цієї ватиканської установи, опублікованому в п’ятницю, 7 серпня 2020 року. «Ця пожертва, – читаємо в заяві, – є вираженням уваги Святішого Отця та близькості до постраждалого населення та його батьківської близькості з людьми, що переживають серйозні труднощі».

Грошова допомога була надіслана через Апостольську нунціатуру в Бейруті й буде використана для допомоги постраждалим від жахливого вибуху, що стався в порту міста 4 серпня, спричинивши смерть багатьох людей; сотні тисяч осіб отримали поранення та втратили свої помешкання, крім того, зруйновані будівлі громадського обслуговування, церкви, монастирі та медичні установи. Через свої осередки «Caritas» Церква з нагальністю відповіла на потреби, спричинені трагедією, надаючи медичну допомогу та організовуючи притулки для тих, хто втратив власний дім.

Співчуття Папи з приводу вибуху в Бейруті
Очільники Дикастерії сприяння цілісному людському розвитку приєднуються до слів Вселенського Архиєрея, які він промовив наприкінці загальної аудієнції в середу, 5 серпня 2020 р.: «Молімося за жертви та за їхні родини; й молімося за Ліван, аби завдяки старанням всіх соціальних, політичних і релігійних компонентів, країна змогла здолати цей настільки трагічний і болючий момент і з допомогою міжнародної спільноти здолати серйозну кризу, яку переживає».

Світлана Духович – Ватикан

Джерело: vaticannews.vaНазад