Новини

Назад

Папа: Реформа Церкви починається з реформи кожного з нас

: 43 2021-08-05 14:00:13

Представляючи молитовне намірення на серпень, Папа Франциск нагадує про питоме покликання Церкви, яким є євангелізація, а також ділиться думками про необхідність реформи, яка повинна починатися від кожного з нас, проходячи через досвід молитви, любові та служіння.

 

«Властивим покликанням Церкви є євангелізувати, що не означає займатися прозелітизмом, ні. Покликанням є євангелізувати. Більше того: ідентичністю Церкви є євангелізувати», – цими словами Папа Франциск розпочинає представлення молитовного наміру на серпень 2021 року, призначеного для членів Всесвітньої мережі молитви Папи, що є спадкоємицею «Апостольства молитви».

У серпні Святіший Отець пропонує замислитися над темою реформи в Церкві, підкреслюючи, що «оновити Церкву зможемо лише розпізнаючи Божу волю в нашому щоденному житті та започатковуючи перетворення під проводом Святого Духа». Реформа, за його словами, починається із кожного з нас, вимагаючи «дозволити, аби Святий Дух, Який є Божим даром у наших серцях, нагадував нам про те, що Ісус нас навчив і допомагав упроваджувати це в життя».

Тому Папа закликає розпочати реформу Церкви «реформою себе самих», без заздалегідь приготованих ідей чи ідеологічних упереджень, але «починаючи з духовного досвіду, з досвіду дару, з досвіду любові, з досвіду служіння». Він мріє про ще більш місійне рішення виходити назустріч ближньому та «перетворювати всі структури для євангелізації сьогоднішнього світу».

«Пам’ятаймо, що Церква завжди має труднощі, завжди переживає кризи, бо є живою: живі речі переживають кризи. Лише мертві не мають криз», – нагадує Святіший Отець, заохочуючи: «Молімося за Церкву, аби отримала від Святого Духа благодать і сили реформуватися в світлі Євангелія».

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ - Ватикан

Джерело: vaticannews.vaНазад