Новини

Назад

Папа Франциск співчуває жертвам терактів у Барселоні

: 482 2017-08-18 15:16:16

Папа молиться за жертви цього теракту й бажає висловити свою близькість усьому іспанському народові.

«Святіший Отець із великою стурбованістю довідався про те, що відбувається у Барселоні. Папа молиться за жертви цього теракту й бажає висловити свою близькість усьому іспанському народові, особливо пораненим та родичам жертв». Так говориться у заяві речника Апостольської Столиці Ґреґа Берка щодо теракту в Барселоні, де пополудні 17 серпня 2017 р. в натовп в’їхала вантажівка.

Внаслідок нападу загинуло 13 людей, приблизно сто отримали поранення. В адміністративному центрі провінції Каталонія фургон в’їхав у людей, що були на пішохідній частині набережної Рамбла-де-Каналет. На місці події поліція одразу ж евакуювала людей, а працівники «швидкої» стали оглядати постраждалих. Усі магазини того району зачинилися зсередини разом із тими відвідувачами, хто був усередині, щоб захистити від інших можливих нападів. Іспанська поліція кваліфікувала наїзд на натовп у Барселоні як терористичний акт. Трьох підозрюваних уже затримано.

Як пишуть місцеві ЗМІ, розвідка ще два місяці тому попереджала поліцію, що Барселона, і зокрема ця частина міста, становлять імовірне місце для терористичної атаки. Повідомляється, що працівники аварійних служб звернулися до властей із проханням закрити найближчі станції метро. У зв’язку з трагедією в Іспанії оголошено триденний траур за загиблими. Крім того, влада закликає людей залишати по домівках, а також просить здавати кров для потерпілих. Як повідомляє МЗС України, наших громадян серед потерпілих немає.


Джерело: CREDOНазад