Новини

Назад

Папа Франциск назвав гендерну ідеологію ідеологічним колоніалізмом

: 914 2016-08-03 20:08:49

Святіший Отець Франциск 27 липня цього року в рамках Світових Днів Молоді в Кракові зустрівся з польським католицьким єпископатом, і на цій зустрічі сказав, що у “секуляризованому світі існує небезпека гностичної «духовності». Йдеться про єресь пошуку Бога без Христа, народу без Церкви, вважає Папа Франциск.

 

Говорячи про розповсюдженість корупції та воєн Святіший Отець наголосив, що на його думку, причиною цьому є розповсюдження у сучасному світі культу грошей. А теперішня світова економічна система вибудувана так, що сприяє розповсюдженню корупції.

Одним з бичів сучасної Церкви Франциск назвав релігійну неграмотність, яка призводить до пошуків спасіння у забобонах та релятивізму. Цьому можна зарадити тільки катехизою, яка би включала в себе катехитичний супровід на життєвому шляху і призводила до зростання у вірі.

Також Святіший Отець гостро в черговий раз засудив гендерну ідеологію. «В Європі, Америці, Латинські Америці, в Африці, в деяких азійських країнах відбувається справжня ідеологічна колонізація. І одна з цих ідеологій – називаю її іменем і прізвищем – це гендерна ідеологія! Сьогодні дітей цьому вчать в школах: що кожен може вибирати собі стать. А чому цього вчать? Тому, що певні особи і організації дають на це гроші. Це ідеологічна колонізація, яку підтримують і певні сильні країни. І це є жахливо», - сказав Святіший Отець.

Джерело: Католицький Оглядач

 

 Назад