Новини

Назад

Папа: Благаю Господа загоїти рани й обдарувати Україну миром

: 554 2018-05-25 12:11:15

Під час загальної аудієнції в середу, 23 травня 2018, Папа Франциск привітав делегацію українських військових і запевнив у молитві за мир в Україні.

«Вітаю українських прочан, які брали участь у 60-му Міжнародному військовому паломництві до Лурду. Неустанно благаю Господа, щоби загоїв рани, завдані війною, й обдарував Своїм миром дорогу українську землю. Нехай Господь Бог благословить усіх вас!» – цими словами Папа Франциск привітав делегацію українських військових, що брала участь у загальній аудієнції цього тижня.

Як повідомляє Департамент інформації УГКЦ, цьогорічна українська делегація з 200 військових була найчисленніша за всі роки. До неї увійшли військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, воїни, що були поранені під час АТО, жінки, які втратили чоловіків на війні, а також курсанти й оркестр Національної академії сухопутних військ імені П. Сагайдачного. Делегацію очолював владика Михайло Колтун, керівник Департаменту військового капеланства УГКЦ. Українські військові беруть участь у Міжнародному паломництві до Лурду з 1996 року.

Джерело: vaticannews.vaНазад