Новини

Назад

Дочки Милосердя зустрілись у Парижі

: 529 2018-10-14 12:57:19

Дочки Милосердя організували паломництво до джерел і зустрілись у Парижі на міжнародній сесії духовної, вікентійської віднови. 

«Дозвольмо, щоб перемінила нас відвага Святого Духа» – такою була тема міжнародної сесії духовної та вікентійської віднови, яка відбулася від 1 до 30 вересня. В зустрічі взяли участь 84 сестри, які представляли всі континенти світу.

Великою благодаттю для кожної Дочки Милосердя є перебування в серці Згромадження, в Парижі на rue du Bac 140. Сесія розпочалася в першу суботу місяця, в день присвячений Пресвятій Діві Марії, привітанням всіх учасниць та запрошенням ввійти в час благодаті, молитви, віднови. На протязі цілого місяця нам допомагали відновити вікентійського духа спеціально приготовані конференції, праця в групах, дискусії, індивідуальні роздуми. Щоб краще розумітися, всі сестри були поділені та приєднані до відповідних мовних груп – англійської, іспанської, французької, португальської, італійської та польської. Хоча нас ділила мова, культура, вік то всіх об’єднувала одна ціль – відданість Богу, у спільноті для служіння Христові в Убогих. Кожна розмова, не звертаючи увагу на мовний бар’єр, збагачувала в новий досвід, підтверджувала прагнення, надії на майбутнє а також «ловила за серце» кожна несправедливість, біль, плач дитини, невинна пролита кров, катаклізми … Цим живуть Дочки Милосердя на щодень і своєї присутністю в світі продовжують місію Ісуса Христа на землі.

З великою радістю та з трепетом серця ми відвідували місця пов’язані з нашими засновниками – св. Вікентієм де Поль та св. Луїзою Маріяк. Такі місця як Берсо, Дакс, Шато л’Евек, Фольвіль, Шатійон і насамперед сам Париж дали нам змогу реально доторкнутися до тих місць, де починала народжуватися вікентійська харизма, де бере початок наше Згромадження.

Джерелом особливих благодатей став час проведений на самоті та молитві в Чудотворній каплиці, де в 1830 році об’явилася Непорочна Марія від Чудотворного Медальйону. Зворушливим моментом було спостереження за натовпом паломників, котрі день-в-день з вірою підходили «до ступенів цього вівтаря». Виникало глибоке переконання єдності та солідарності з тими, хто потребує і чекає на нашу молитву.

Я переконана, що цей час був нам потрібний на даному етапі нашого життя, щоб ми наповнені надією та відвагою, рішуче відповідали на заклики сьогоднішнього світу.

с. Галина Луптович

Джерело: szarytki.com.uaНазад