Новини

Назад

Пальмова Неділя у Митрополичій Базиліці

: 1756 2018-03-25 15:52:48

У Пальмову Неділю Архієпископ Мечислав Мокшицький поблагословив і посвятив вербові галузки, з якими духовенство і вірні прийшли на площу перед Митрополичою Базилікою. Далі очолив урочисту процесію довкола храму, що пригадує в’їзд Ісуса Христа до Єрусалиму. Під час Меси Страстей Господніх, яка є введенням до богослужінь Страсного Тижня, разом із львівським митрополитом співслужили його Єпископ-помічник Едуард Кава, Єпископ-сеньйор харківсько-запорізький Мар`ян Бучек, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, настоятель катедри о. прелат Ян Нікєль, ректор Львівської Духовної Семінарії о. прелат Пйотр Бжескі.

Цього ж дня в катедрі з благословення Архієпископа Мечислава Мокшицького розпочалася акція «Поля надії в Україні», символом якої є нарциси, зроблені власноруч волонтерами Фонду «Даймо Надію».

Цього року кожен нарцис це "цеглина", на користь чотирирічної Яни Воробель зі Львова, котра хворіє на білокрів’я. Ця Акція розпочата Асоціацією Польських Підприємців Львівщини разом з Фондом “Даймо Надію”. Проект є міжнародним, який діє в багатьох країнах. 

 

Автор : Костянтин Чавага

Назад