Новини

Назад

Отець христусовець Єжи Молєвскі про великопісні реколекції для священиків

: 474 2018-02-09 10:31:18

Вчора, 8 лютого, у Вищій Духовній Семінарії в Брюховичах завершилися великопісні реколекції для священиків Львівської архідієцезії, які розпочалися 5 лютого.

Цьогорічні великопісні реколекції для священиків Львівської архідієцезії провадив о. Єжи Молєвскі TChr.

«Наш (Орден є в Україні, але не присутній тут, тому як христусовець я радий, що отримав запрошення голосити реколекції для священиків Львівської архідієцезії - сказав о. Єжи Молєвскі TChr. - Перед нам особливий рік. Це Рік св. отця Піо. Минає сто років, як він отримав стигмати, і 50 років від його смерті. Це був особливий священик. До місця його поховання в Сан-Джованні-Ротондо, де він служив, приїздять мільйони людей. Це другий в світі санктуарій після Гваделупи. Дуже багато чудесних зцілень і подій там зафіксовано. Так, як перше тисячоліття християнство закриває св. Франциск, так друге тисячоліття християнства закриває св. о. Піо, і ще можна додати, його близький приятель св. Йоан Павло ІІ. Саме вони якби впровадили нас в ці ре колекції. Вони заохочують нас до святого життя, бо, як бачимо, через святість Бог може так багато зробити. Так багато Господь вчинив через св. о. Піо, тому він є для нас особливим дороговказом в цьому році, особливо для священиків. Ми вдячні Господу за дар цього прекрасного святого і хочемо разом з ним йти дорогою святості».

Христусовець о. Єжи Молєвскі причетний до видання журналу «Miłujcie się!», який почав розповсюджуватися також в українській версії під назвою «Любіть одне одного!»

«Журнал покликаний до євангелізації, щоби розпалювати людські серця, щоби читачі приходили до Господа Бога, пізнавали Його - пояснив. - Приблизно 15 сторінок в кожному номері журналу присвячені темі євангелізації, а 5 – любові, покликанню до подружнього життя, будуванню святої родини. Мета «Любити одне одного» - допомогти молоді в пошуках чистої, святої любові. Тому запрошуємо до розповсюдження нашого журналу серед молоді, до Руху Чистих Сердець. Наш журнал видаємо на 23 мовах світу. Річний наклад сягає півтори мільйона екземплярів. Радіємо, що журнал почав виходити також українською мовою. В Україні розповсюджується безплатно. Запрошуємо молодь шукати чистої, святої любові. Читати і любити один одного».Назад