Новини

Назад

Отець Олександр Пухальський про допомогу дітям війни на Донбасі

: 1013 2017-02-18 15:39:07

Молодий священик о. Олександр Пухальський, котрий родом із Луганщині, служить помічником настоятеля Співкафедрального Собору-Санктуарію Бога Отця Милосердного у місті Запоріжжі, є дієцезіальним душпастирем молоді та членом Комісії душпастирства молоді РКЦ в Україні. Він брав участь в зустрічі членів Комісії, яка 15 лютого відбулася у бібліотеці Митрополичої Курії у Львові.

«На теренах Харківсько-Запорізької дієцезії триває війна, від якої страждає цивільні люди, передусім діти – сказав о. Олександр Пухальський.

– Частину з них евакуювали, а частина з них перебуває в так званій сірій зоні, в тих місцях, де є обстріли. Наша Церква старається в різний спосіб допомагати постраждалим. В Харкові працює Соціальний Центр при катедрі, де допомагають родинам вимушених переселенців із зони війни.

У Запоріжжі знаходиться офіс Технічного Комітету Акції «Папа для України», яку сприймають з великою надією, пишуть проекти на конкретну допомогу. До цієї Акції включилися організації і волонтерські групи з різних Церков. У цей зимовий період найбільша проблема – це забезпечити потребуючих теплом. Внаслідок обстрілів багато сімей без тепла і електрики, тому намагаємося забезпечити їм паливом. Люди розуміють, хто їм допомагає.

Часто можна почути, що це допомога від папи Франциска, адже люди відкриті до тих, хто приходить до них з любов’ю».

 

Автор : Костянтин Чавага

Назад