Новини

Назад

Отці францисканці запрошують на XХIV Францисканське Паломництво Шепетівка – Полонне – Бердичів.

: 14865 2016-06-24 13:21:57

Від 13 до 16 липня 2016 р. відбудеться XХIV Францисканське Паломництво Шепетівка – Полонне – Бердичів. Сердечно запрошуємо всіх бажаючих взяти в ньому участь. Просимо звернутися до свого настоятеля, котрий повідомить організатора паломництва про кількість учасників, та про пункт з якого Ваша група вирушає в паломництво: «Шепетівка 13 липня, або Полонне 14 липня.

Під час паломництва забезпечується: нічліг, транспорт до перевезення багажа, опіка медична, їжа (повний обід та легкі сніданки та вечері) та символи паломництва (хусточка, бейджик пісенник). Оплата становить 75 гривень від особи, друга особа з сім`ї 45 гривень, третя особа безкоштовно, четверта отримує подарунок.

Увага !!!

- В паломництві може взяти участь кожен, хто приймає його релігійний характер і буде виконувати духовні та організаційні вимагання. (Паломники щоденно беруть участь у Святій Літургії, моляться, співають релігійні пісні, слухають духовні науки, ідуть з трудом без нарікань).

- Вдягаємося зручно, але скромно, відмовляючись від “крикливої сучасної моди” заборонені: короткі шорти, лосини, майки-топіки), а також не беремо дорогих речей - за котрі кожен відповідає особисто.

- Свої сумки з речами ОБОВ’ЯЗКОВО підписані віддаємо в визначеній годині зранку. До рюкзака, який несемо з собою під час паломництва, потрібно взяти: ложку, вилку, тарілку та чашку, пляшку з водою, шкарпетки на заміну, щось на випадок дощу, пісенник, молитовник, розарій, вигідне взуття, покриття голови від сонця.

- Спальний мішок або ковдру (ОБОВ’ЯЗКОВО).

- Засоби особистої гігієни

- Кожен паломник має взяти з собою 2 еластичні бинти

- Особи, котрі не мають 14 років, повинні мати опікуна.

- Хто має проблеми із здоров’ям, просимо взяти з собою належні ліки.

 

Організатор паломництва

О. Кирило Тополевський

068-30-64-790
063-54-62-848

Звантажити текст запрошенняНазад