Новини

Назад

Освячення приміщень гірського пошуково-рятувального поста на горі Піп Іван

: 2730 2017-09-18 11:54:31

16 вересня віце-декан Івано-Франківський кс. Владислав Іващак разом із греко-католицьким і православним священиками освятили приміщення гірського пошуково-рятувального поста на горі Піп Іван (2028 м. над рівнем моря) в Карпатах. У рамках спільного українсько-польського проекту там триває відновлення споруди довоєнної астрономічної обсерваторії.

Встановлено новий дах і обладнано робоче, спальне і побутове приміщення, де вахтовим методом цілодобово чергуватимуть рятувальники Державної Служби Надзвичайних Ситуацій України. В урочистому відкритті гірського пошуково-рятувального поста на горі Піп Іван взяли участь представники українських та польських міністерств і відомств, науковці й дипломати, учасники Х українсько-польської зустрічі, яка під патронатом Польсько-Українського форуму партнерства МЗС України та МЗС Польщі проходила в Яремчі.

Кс. Владислав Іващак також очолив молитву біля підніжжя гори Піп Іван, а 17 вересня відправив св. Месу для учасників форуму в храмі Христа Царя в м. Івано-Франківську.

Автор : Костянтин Чавага

Назад