Новини

Назад

Освячення новозбудованого храму Пресвятої Діви Марії Неустанної Помочі у Червоному

: 2356 2020-12-19 20:18:20

19 грудня вірні та духовенство римо-католицьких парафій із Золочева, Бродів та околиць численно прибули до нового храму Неустанної Помочі у Червоному (Золочівський деканат). Святкування розпочались об 11.00 годині вітанням архієпископа Мечислава Мокшицького та урочистим відкриттям дверей храму.

Розділити радість парафіян прийшли численні вірні греко-католицької та православної Церкви, яким настоятель храму разом із Львівським Митрополитом щиро дякували за збереження та повернення головного вівтаря та ікони Пресвятої Діви Марії Неустанної Помочі. Були присутні також представники місцевої влади.

Настоятель парафії о. Михайло Голдович привітав достойних гостей, які прибули розділити радість урочистого освячення храму. Він розповів історію народження парафії, шлях, який довелося пройти, щоб сьогодні відбулося освячення храму, а також висловив свою вдячність митрополитові Львівському архієпископу Мечиславу Мокшицькому за його зусилля й підтримку, та всім благодійникам, які підтримували будівництво.

Львівський Митрополит скерував слово до присутніх, в якому дякував Богу та людям доброї волі, які доклали зусиль у будову нового храму. Зокрема сказав: «Сьогодні день, коли ми, переступаємо поріг цієї святині, беремо участь саме в такій неповторній події, коли витвір людських рук віддається на власність Богові, який як Закхея, так і нас запрошує сюди, щоб ми могли зустрічатися тут із Ним. Сьогодні ми, як Закхей, відкриваємо двері для Христа, для Його Євангелія і для Його благодаті.
Це тут Бог хоче почуватися серед нас як у себе. Хоче бути з нами в часі великої радості та в часі великої невпевненості. Це тут Бог ставатиме серед нас зі Словом мудрості і з великою тишею нашої особистої молитви. Тому, коли переступаємо поріг цієї святині, пам’ятаймо про те, що ми входимо в простір Божої благодаті, яка допомагає впорядкувати наші відносини з Богом і людьми, а також з самим собою. Це тут ми хочемо торкнутися неба і повторювати за Святи Апостолом Томою: „Господь мій і Бог мій!”».

Після проповіді відбулося благословення вівтаря. Архієпископ Мечислав разом із єпископом Едуардом освятили стіни храму, які владики окропили свяченою водою, окадили та помазали святим миром. Після завершення Святої Меси отець настоятель Михайло Голдович та парафіяни запросили гостей відсвяткувати цю важливу подію на подвір’ї біля храму.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад