Новини

Назад

Освячення новозбудованого храму Фатімської Пресвятої Діви Марії у Зимній Воді.

: 3029 2020-10-17 12:12:39

17 жовтня вірні та духовенство римо-католицьких парафій зі Львова та околиць числено прибули до нового і просторого храму Фатімської Пресвятої Діви Марії у Зимній Воді. Святкування розпочались об 11.00 годині вітанням єп. Мар’яна Бучка та урочистим відкриттям дверей храму.

Розділити радість парафіян прибули Львівський декан о. прелат Ян Нікєль, Городоцький декан о. прелат Марек Нєдзвєцкі, священики Львівської Архідієцезії, а також вірні УГКЦ та ПЦУ. Прийшли також представники місцевої влади.

Настоятель парафії о. Іван Фафула привітав достойних гостей, які прибули розділити радість урочистого освячення храму. Він розповів історію народження парафії, шлях, який довелося пройти, щоб сьогодні відбулося освячення храму, а також висловив свою вдячність митрополитові Львівському архієпископу Мечиславу Мокшицькому за створення парафії, за його зусилля й підтримку, та всім благодійникам, які підтримували будівництво.

Єпископ Мар’ян скерував слово Львівського Митрополита до присутніх, в якому дякував Богу та людям доброї волі, які доклали зусиль у будову нового храму.

Після проповіді відбулося благословення вівтаря. Вівтар та стіни храму було окроплено свяченою водою та окаджено. Після завершення Святої Меси отець настоятель Іван Фафула та парафіяни запросили гостей відсвяткувати цю важливу подію в парафіяльному будинку.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад