Новини

Назад

Освячення каплиці та ділянки під будову нового храму на Левандівці у Львові.

: 336 2020-09-29 18:39:54

29 вересня 2020р,. у день Свята Архангелів Михаїла, Гавриїла, Рафаїла, архієпископ Мечислав Мокшицький освятив ділянку під будову нового храму та каплицю, в якій будуть служити отці місіонери на Левандівці у Львові.

Від сьогодні отці зі згромадження місіонерів св. Вікентія де Поля (лазаристи) розпочинають своє служіння у Львові. «Це радість для нас реалізувати свою діяльність згідно своєї харизми у Львові, продовжити місію, яку 150 років розпочали у Львові наші попередники. » - сказав отець Владислав Бісьмак СМ, настоятель новоутвореної громади.

На початку Арх. Мечислав освятив хрест та ділянку під будову храму.

У проповіді Львіський Митрополит підкреслив: «Потребуємо таких місць, де не лише можна торкнутись до святості, а й навчитися як нею жити і здобувати її через послух Богові та свідомий вибір: так, хочу служити Тобі! Таким місцем стане ця каплиця, а в майбутньому новий костел…

На протязі багатьох років спільнота Львівської Церкви намагалася утворити парафію на Левандівці. З різних сторін ми чули про потребу будови храму … перед цими проханнями та потребами не можна було бути глухим і ми вдячні цим вірним за їхню наполегливість, бо це вона стала причиною утворення парафії та віддання її під опіку Отців Місіонерів.

Сподіваюсь, що ваша присутність і праця, стане продовженням присутності у Львові, як це було перед Другою Світовою Війною. Дякую також за рішення Згромадження про прийняття на себе труду творення парафії та будови храму Пресвятої Діви Марії Чудотворного Медальйону».


На урочистості був присутній Візитатор віце-провінції свв. Кирила і Мефодія, о. Леонід Куклишин СМ, який скерував до присутніх слово.

На завершення святкування, всі прибули священики та монахині із львівських парафій з радістю та вірою прикликали Святого Духа для тих, які молитимуться в цьому місці та для всієї Христової Церкви.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад