Новини

Назад

Освіта – це благо, якого ніщо не може нас позбавити. Свято вчителя в Санктуарії Матері Божої Фатімської у Крисовичах

: 3169 2017-10-03 16:14:46

1 жовтня 2017 року при Санктуарії Матері Божої Фатімської у Крисовичах відбулася зустріч вчителів Мостиського деканату. Організатором зустрічі був настоятель – отець Павел Антоляк. На зустріч прибули педагоги із Крисович, Чишок і Мостиськ, були присутні також сестри- Служебнички. Почесними гістьми зустрічі були Директор Теологічного Інституту ім. св. Йосифа Більчевського в Брюховичах о. др. Яцек Уляш та голова Католицької Акції Львівської Архідієцезії Анджей Ястшембський.

О. др. Яцек Уляш в часі конференції звернув увагу на те, щоб у сучасні часи вчителям не бракувало запалу для формування учнівських сумлінь, щоб вони навчали як долати зло і у житті керуватися лише добром. І для цього, я звернув увагу отець директор потрібні приклади, і саме такими прикладами є вчителі.

А голова Анджей Астшембський приготував для вчителів лекцію про Католицьку Акцію.

Після Конференції було звершено Святу Месу в намірах вчителів та учнів, після якої відбулося частування тістечком та дискусії за столом.

Повертаючись до свята з нагоди Дня Вчителя складаю щиру подяку і побажання багатьох професійних успіхів, досягнення обраної мети, а також того, щоб труди були джерелом задоволення та визнання.

Марта Куц, вчителька, парафії Матері Божої Фатімської у Крисовичах

Світлини: Karolina BaranНазад