Новини

Назад

Осолоди життя дітей в потребі: про церковну пасіку Карітасу або про мед отця Вячеслава

: 497 2018-05-30 18:52:27

Хочемо розповісти трохи про діяльність організації Карітас-Спес нашої Архідієцезії, а зокрема про Церковну пасіку.

Церковна пасіка була заснована директором Релігійної Місії Карітас-Спес. о. Вячеславом Дорошем у 2000 р. і є одним з основних фінансових джерел надходжень для реалізації дитячих проектів Карітасу.

 

Знаходиться пасіка в с. Пнікут, Мостиського р-ну і налічує 500 вуликів. Щоб отримати різноманітні види меду, частина пасіки, а саме близько 250 вуликів, перевозиться в різні регіони України.

Крім збору різних видів меду (акацієвий, липовий, ріпаковий, соняшниковий, гречаний), пасіка також пропонує пилок, пергу, маточне молоко, прополіс, воскові свічки. Вся продукція є високої якості і екологічною.

Покровителями пасіки є:

Святий Амвросій.

Про винятковість долі Амвросія агіографічна легенда розповідає таке: ще запазушним немовлям батьки винесли були його у колисці до саду, поставили у тінь платана і хлопчик заснув. Батько його – префект Галії Амвросій переповідав дружині тривожні звістки від імператора Костянтина. І схвильовані бесідою вони не чулися, як прилетів рій бджіл і обсів лице маляти. Нянька-годувальниця кинулася відганяти бджіл та батько не дав. І справді – бджоли скоро полетіли. Побачивши усміхненого сина, який облизував свої губки, рясно вкриті медом, Амвросій-старший сказав дружині:

«Подивися, у нього губи в меду. Це знак небес. Він буде великим оратором і політиком».

Другим покровителем є блаженний Яків Стрепа. Блаженний був архиєпископом Галицьким у 1391-1409 рр. і відзначався особливою опікою над бідними і потребуючими, а також був прикладом вірного служіння Богу. Його досвід та духовний спадок надихають на допомогу команду РМ Карітас-Спес.

Продукцію Церковної пасіки можна замовити по телефону або ж написати на пошту caritasspeslviv@gmail.com.

Купуючи продукцію Церковної пасіки– Ви даєте шанс на нове повноцінне життя понад 1000 дітeй-сиріт, дітeй, позбавлeних батьківськоі опіки, допомагаєте дітям з малозабезпечених і багатодітних сімей, дітям і молоді з обмеженими можливостями, які проживають у Львівській Архідієцезії, до складу якої входять Львівська, Тернопільська, Чернівецька, Івано-Франківська області.

Благодійні проекти Caritas-Spes
Ви можете підтримати добровільною пожертвою:

Р/р 26001209778 в ЛОД Райффайзен Банк Аваль
МФО 380805 Код ЄДРПОУ 33358985
призначення: добровільна пожертва для дитячих проектів

Автор : Олександр Кусий

Назад