Новини

Назад

Оплаткова зустріч духовенства львівського деканату.

: 1313 2015-12-17 08:02:29

“Рік Милосердя, є особливим часом відкритості на Божу благодать, що має нас укріпити не лише у вірі але й у відчутті безпеки, з яким посеред нас вкотре стає Бог” - цими словами звернувся до духовенства львівського деканату Архієпископ М. Мокшицький під час Святої Меси на початок щорічної оплаткової зустрічі, яка відбулася вчора, 16 грудня у стінах Латинської Катедри.

Євхаристію разом з Митрополитом Львівським співслужили: Генеральний Вікарій ЛА о. Юзеф Павлічек, настоятель Митрополичої Базиліки о. Ян Нікель, канцлер Курії о. Владислав Гримський та священики зі Львова та околиць.
Після Літургії, священики та монахині зібралися у залі св. Йосифа Більчевського, де Архієпископ Мечислав проголосив зібраним конференцію на тему Божого Милосердя.
Після промови Митрополита були обговорені різні організаційні питання, серед яких особливе: впорядкування покинутих храмів нашої Церкви на теренах Архідієцезії. Канцлер Курії, о. Владислав, закликав священиків щоб разом з вірними подбали про покинуті церкви, що прийшли в запустіння та руїну. “Дбаючи про хворих та покинутих людей, доглядаючи їх, годуючи їх, подбаймо також про наші покинуті святині, щоб це могло бути свідченням для інших людей.”
Далі був зачитаний фрагмент з Євангелія, про народження Ісуса, Архієпископ благословив оплатки, зачитавши молитву.
Потім всі поділилися оплатком складаючи різдвяні привітання.Назад