Новини

Назад

Оплаткова зустріч деканату Тернопіль та підсумок канонічної візитації деканату Тернопіль у парафії Божого Милосердя в Тернополі

: 394 2015-12-03 09:08:22

29 листопада 2015 року на завершення душпастирської візитації деканату Тернопіль відбулася оплаткова зустріч духовенства деканату, яку очолив Архієпископ М. Мокшицький.

В оплатковій зустрічі взяв участь також єпископ помічник Львівської Архідієцезії Леон Малий, котрий цього дня також завершив канонічну візитацію парафії св. Анни у Скалаті.

Під час цієї зустрічі священики та монашество мали змогу зустрітися у родинному колі зі своїм Пастирем складаючи собі побажання з нагоди Різдва Христового.

Від початку Адвенту у Львівській Архідієцезії проходять деканальні передріздвяні зустрічі духовенства, які також називаємо оплатковими зустрічами. Під час зустрічей, які очолює ординарій дієцезії архієпископ Мечислав Мокшицький, є прекрасна можливість, щоб ще до свят Різдва Христового мати можливість бути разом: поділитися привітаннями один з одним, але й радощами та труднощами.

Такі зустрічі духовних осіб зі своїм єпископом - Пастирем дієцезії завжди дають можливість досвідчити єдності і водночас вселенськості Церкви.Назад