Новини

Назад

Оголошення нової Настоятельки та Ради Делегатури у Зромадженні Сестер Святого Йосифа

: 755 2016-06-21 15:13:23

11 червня 2016 року відбулося оголошення нової Ради Української Делегатури Згромадження Сестер Святого Йосипа. Генеральна настоятелька с. Яна Пшетак у присутності сестри вікарії Ванди Матисік та численно зібраних на цій урочистості сестер подякувала сестрам з попередньої Ради за добру співпрацю і турботу про довірені їм сестри.

Особливо дякувала за те, що сліди, які на цій землі залишили Отець Зиґмунд Гораздовський – Засновник Згромадження і сестри-попередниці є видимими і тепер через життя і служіння черниць. Потім був зачитаний декрет, яким призначено:

с. М. Тобіашу Сємек – Настоятелькою Делегатури,
с. М. Грету Кацере – Радною Делегатури,
с. М. Тетяну Матійчук – Радною Делегатури.

На дану урочистість для розважання було обрано біблійний текст з Євангелія від Йо 21, 15-19. Генеральна настоятелька, коментуючи біблійний фрагмент, звернула увагу сестер на слово «більше», яке повинно динамізувати кожну монахиню бути даром для Господа та спасіння братів і сестер. Генеральна настоятелька ввірила усіх сестер Делегатури опіці Непорочної Діви Марії, святого Йосипа та святого Зигмунда, просячи Бога, щоб через заступництво цих покровителів сестри великодушно реалізували покликання та щоб кожна людина, з якою вони зустрічаються відчувала, що є любленою Всевишнім.

В урочистій Євхаристії, яку відправляв о. Пьотр Бжескі – Ректор Львівської Вищої Духовної Семінарії, зібрані молилися про всі необхідні благодаті для сестер які виконували служіння Ради Делегатури, які його виконуватимуть, про благодать святості для кожної сестри та про дар нових покликань до чернецтва. Під час проповіді священик нагодошував на тому, що богопосвячена особа має особливу благодать об’являти Божу любов у світі. Через призму її слів і вчинків у людей формується бачення Згромадження, Церкви, Бога. Саме із єдності з Господом черниця черпає силу служіння і свідчення про Бога.

Святкова церемонія проходила в атмосфері сестринської єдності, родинності і радості.

Джерело: Сестри Святого Йосифа 

 

 Назад