Новини

Назад

Облечини у Львівській Катедрі

: 2141 2015-12-08 15:56:41

Сьогодні, 8 грудня, в Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, у Митрополичій Базиліці Успіння ПДМ у Львові семінаристи 3 курсу Львівської Духовної Семінарії св. Йосифа Андрій Фійчук зі Стрия та Ян Гано із Мостиськ,  отримали духовний стрій - сутану.

 

Євхаристію в день цієї Урочистості очолив єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Леон Малий, котрий і освятив духовний одяг семінаристам зачитуючи слова молитви Церкви: Прийми духовний стрій, нехай він буде серед люду Божого знаком і свідченням особливої служби, до здійснення якої тебе було покликано в Церкві.

Лутургію співслужили Генеральний вікарій ЛА, отець інфулат Юзеф Павлічек, ректор семінарії о. П. Бжеський, префект семінарії о. П. Дохтич, духовний отець о. Віталій Буковський настоятель базиліки о. Ян Нікель, та настоятелі семінаристів о. Войцєх Буковєц зі Стрия та о. Владислав Дерунов із Мостиськ.

Після Літургії Слова настоятелі одягнули освячені сутани семінаристам. На завершення семінаристи Андрій та Ян подякували єпископу за вручення їм духовного одягу, висловивши сподівання, що будуть достойно і вірно носити вручений їм Церквою духовний стрій.

 Після Євхаристії всі поїхали на урочистий обід в семінарію до Брюхович. Цього дня у семінарії був відкритий день - час коли можна було довідуватися і пізнавати життя семінаристів.

Фото: Вероніка Керницька, о. Олександ КусийНазад