Новини

Назад

Облачини у Львівській ВДС Святого Йосифа

: 475 2018-12-08 19:16:41

Сьогодні, 8 грудня, в Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, у семінарист 3 курсу Львівської Духовної Семінарії св. Йосифа Віктор Костів з Долини, отримав духовний стрій - сутану.

Євхаристію очолив єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едуард Кава, котрий освятив духовний одяг зачитуючи слова молитви Церкви: Прийми духовний стрій, нехай він буде серед люду Божого знаком і свідченням особливої служби, до здійснення якої тебе було покликано в Церкві.

Лутургію співслужили ректор семінарії о. Петро Бжеський, канцлер о. Владислав Гримський, префект семінарії о. Петро Дохтич, духовний отець Анджей, о. Назар Білик та священники з Долини настоятель о. Кшиштоф Панасовєц та вікарій о. Володимир Росоловський, які приїхали на урочистість разом з рідними та близькими семінариста Віктора Костіва.

Єпископ Едуард Кава наголошував у проповіді, що сутана повинна допомогати показати Бога. «Тільки через дорогу любові - підкреслював - показуй цю дорогу, яка веде до Бога. Хай ця сутана тобі допомагає, щоби ми могли бачити Бога любові… Вчися віри у школі Марії, якою є семінарія ».

Після Літургії Слова настоятель одягнув сутану семінаристу. На завершення Віктор подякував єпископу за вручення їм духовного одягу, висловивши сподівання, що будуть достойно і вірно носити вручений їм Церквою духовний стрій.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад