Новини

Назад

Облачини у Львівській ВДС

: 2065 2018-04-22 11:53:14

21 квітня під час Святої Меси в каплиці Львівсьої ВДС четверо семінаристів ІІІ курсу Петро Гордієнко, Назар Зузак, Казимир Ваврич, Олександр Клімов отримали духовний стрій. Літургію очолив Єпископ-помічник Львівський Леон Малий, з яким співслужили Єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек, ректор Львівської ВДС о. прелат Пйотр Бжескі, священики – викладачі й вихователі семінарії та настоятелі родинних парафій третьокурсників. Прибули батьки, родичі та вірні з парафій семінаристів, котрі цього дня приймали духовний стрій.

«Сутана - це не просто одяг – пояснював у проповіді єпископ Леон Малий. - Це набагато щось більше. Сьогодні багато людей хочуть бачити істинного Бога. Не Бога політики і не Бога філософії, а істинного Бога, який дає спасіння».

Звертаючись до третьокурсників, котрі щойно одягли духовний стрій, єпископ Леон Малий наголошував, що сутана повинна допомогти їм показати Бога. «Тільки через дорогу любові – підкреслював і закликав. - Показуйте цю дорогу, яка веде до Бога. І протестуйте проти такого Бога, якого немає: Бога ненависті, Бога націоналізму. Протестуйте! Бо немає Бога ненависті. Це не Бог, це ідол. І ми сьогодні страждаємо через те, що ми із Бога зробили ідола. Протестуйте. Показуйте Бога любові. Хай ця сутана вам допомагає, щоби ми могли бачити Бога любові і Бога милосердя. Бога, який хоче допомогти бідній людині. Який стає по стороні бідної людини. Сьогодні на стороні бідної людини, а особливо в Україні, ніхто не стоїть. Ніхто. Бідна людина не захищена. І ви маєте бути голосом тих безправних, бідних людей. Ви маєте бути голосом. Ваша сутана – це є солідарність з бідними людьми. Дай Боже, що вона вас і інших людей привела до Бога. Амінь».

 

Автор : Костянтин Чавага

Назад