Новини

Назад

Оазові реколекції для дітей - Оаза Дітей Божих (ОДБ) у монастирі Сестер Служебниць Непрочної Діви Марії у с. Крисовичі

: 3111 2015-03-23 00:00:00

13-15 березня відбулися Оазові реколекції для дітей - Оаза Дітей Божих (ОДБ) у монастирі Сестер Служебниць Непрочної Діви Марії у с. Крисовичі. Тема реколекцій: віра, надія, любов. На цій зустрічі було 27 дітей. Оазу Дітей Божих вів кс. Лукаш Слаби.

На цих реколекціях я мав можливість бути вперше аніматором (аніматор - це відповідальний за 7-8 особову групи учасників - прим. від авт.), проводити зустрічі у групі і ділитися тим, що я знаю про Бога.

Початок реколецій був важким. Перша зустріч у групі була для мене “бойовим хрещенням”. Проте потім, до мене прийшла відвага, коли я побачив відкритість моєї групи (бо завжди найскладніше проводити першу зустріч у групі). У перший день реколекцій ми пішли спати пізно, бо було ще трошки приготування до наступного дня.

Другий день був для аніміаторів і учасників повен різних викликів. Зустріч у групі пройшла без труднощів. Намет зустрічі (спосіб роздумування над святим Письмом - прим.від авт.) був складним, оскільки дітям було важко роздумувати 15 хвилин над конкретним фрагментом з Біблії. Після обіду ми пішли на Коронку до Божого Милосердя до Мостиськ-Закостілля, де знаходиться фігура св. Михаїла Архангела. Опісля як ми повернулися до монастиря сестер, у нас був час на те, щоб кожна група придумала сценку до певного фрагменту св. Письма. Друга ніч пройшла спокійно.

Третій день - Неділя. День ми розпочали як звичайно - молитвою. Після сніданку була катехеза про любов, яку ми потім також “опрацьовували” на зустрічі у групах. Фінал наших реколекцій - Свята Меса.

Дякую всім хто допоміг нам у кращому пережитті оази а також всім учасникам, бо без них Оаза Дітей Божих не могла б відбутися. Дякую всемогутньому Богу за можливість бути вперше аніматором.

Маріуш Кордек, парафія Матері Божої Фатімської, с. Крисовичі.

Фото кс. кл. Святослав СлободянНазад