Новини

Назад

Оаза молитви руху Світло-Життя УГКЦ

: 2014 2015-03-26 00:00:00

21-22 березня у Василіянському монастирі св. Онуфрія у Львові відбулася Оаза Молитви для греко-католицької молоді. Темою оази була цитата з св. Письма: Блаженні чисті серцем (Мт 5,8). На Оазі побувало близько 30 молодих людей.

Під час оази ми слухали катехези: кс. Назара Білика, с. Терези Андрущишиної та отця Василя Білаша. Зустріч у малих нам проводили аніматори Руху Світло-Життя з Римсько-католицької Церкви: Вероніка Андрущишина, Божена Рудь, Роксолана Червінська та Максим Шендера. У суботній вечір до нас доєдналася аніматор Розалія Зенкнер. Святу Літургію у перший день очолили: о. Юстин Борис та кс. Назар Білик. Дякую Богу за відмінно пережитий час.

Оаза молитви — це переважно 2 або 3 денні оазові реколекції, під час яких реалізовується якась тема, а план дня на такій оазі має на меті приблизити розпорядок дня під час літніх 15 денних оазових реколекцій. Ціль Оази моливи — запрезентувавати Рух Світло-Життя для молоді, яка хоче відкрити його для себе ще більше а також для молоді яка вперше є на оазових реколекціях.

Текст: Павло Ковальчук і кс. Назар Білик

Фото: Божена Рудь і Павло Ковальчук

 Назад