Новини

Назад

Оаза Нового Життя для родин І ступеня у Язлівці

: 2170 2017-02-01 11:56:15

Хочемо подякувати Господу за пережиту Оазу Нового Життя для родин І ступеня у Язлівці, за те, що два тижні перебували у піднесеному духовному зростанні. Щодня ми переживали одну з таємниць Розарія. Тому в ці дні були близько Бога. День розпочинався з ранкової молитви, під час намету зустрічі могли особисто зустрічатися і розмовляти з Господом. Також щоденно під час Євхаристії приймали до свого серця Ісуса, Свого Господа і Спасителя.

Ми перебували в надзвичайно гарній місцевості: там чудові краєвиди і історичні пам’ятки.
Також для нас були організовані екскурсії. Водоспад Джурин та Дівочі сльози вражали своєю красою. Милуючись ними, ще більше усвідомили те, що Бог полюбив нас і дає для нас все найкраще.
Переживаючи оазу отримали дуже багато благодатей. На день спільноти спілкувалися по скайпу з нашими братами і сестрами, які переживали ОНЖ І ступеня в Зарічанах та ОНЖ ІІ ступеня в Яблуниці і разом піснями оаз прославляли Господа.
Важливими моментами на оазі були: день примирення, нічне чування, подружня молитва, подружній діалог, відновлення таїнства шлюбу.
Хочемо подякувати о. Петру Глувці за те, що доклав неймовірних зусиль для того, щоб оаза відбулася і була плідною. Також аніматорам, які служили сім’ям; дитячим аніматорам, які чудово навчали, гралися і проводили час з нашими дітьми; клерику Леоніду, якого полюбили не тільки діти, але й дорослі за його простоту і служіння.
Прагнемо, щоб цей дух оази, який ми отримали, ми несли в різні куточки України і ділилися ним з людьми, які будуть зустрічатися на нашій дорозі.
Сім’я Оріховських, Іван і Наташа

Джерело: oazaukrainaНазад