Новини

Назад

Нунцій про нового єпископа: великий подарунок від Папи

: 1118 2017-06-22 13:25:57

Про таїнство усмішки нового єпископа та Божий подарунок від Папи говорив Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті під час урочистої хіротонії Едварда Кави. 

Нагадаємо, що у Львові рукоположили наймолодшого католицького єпископа у світі Едварда Каву, якого Папа призначив єпископом-помічником Львівської архидієцезії. Архиєпископ Ґуджеротті був одним із трьох співсвятителів.

Вітаючи нововисвяченого ієрарха Едварда Каву, представник Папи Римського в Україні наголосив, що це великий подарунок від Папи для єпископів, для архидієцезії, для всіх вірних.

Звертаючись до владики Едварда, Нунцій сказав: «Усмішки творять чудеса. Це таїнство усмішки, яке тобі належить, хай буде знаком, який супроводжуватиме твої кроки аж до зустрічі з Отцем, аби серця танули… Усмішка показує те, що двері Церкви завжди відчинені. І кожен, хто заходить сюди, не знаходить тут ані цвинтар, ані трибунал, а величний весільний бенкет, приготований для всіх.»

Вірних Апостольський Нунцій закликав молитися за єпископів, а не критикувати їх: «Дорогі мої брати і сестри, пам’ятайте: будете мати завжди таких єпископів, на яких заслуговуєте. Бо це може бути поширеним спортом — критикувати єпископів. Але ви намагайтеся молитися, аби ми намагалися стати кращими, ніж ми є. Цей молодий єпископ, наймолодший у світі, у ваших руках, у ваших серцях і передовсім у ваших молитвах. Робіть так, щоб він не втрачав своєї усмішки, але споглядаючи обличчя кожного з вас, хай буде натхнений іти з відвагою вперед із щораз більшою радістю.»

Джерело: CREDO

Автор : Віта Якубовська

Назад