Новини

Назад

Новий хранитель Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві

: 318 2020-08-31 18:44:47

У неділю, 30 серпня, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія відбулося введення нового настоятеля парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії та хранителя санктуарію.

Перед початком Святої Меси декан Бердичівський отець Андрій Ковалевський від імені єпископа Віталія Кривицького, ординарія Київсько-Житомирської дієцезії, подякував отцю Рафаїлу Мишковському OCD за вірне служіння парафії та представив нового настоятеля та хранителя санктуарію отця Павла Ферко OCD.

Після цього відбулося визнання віри новим настоятелем. Далі зачитано декрет про призначення отця Павла Ферко OCD - настоятелем парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Отець Рафаїл Мишковський OCD продовжує своє служіння у Бердичеві та буде виконувати функції заступника настоятеля.

Далі розпочалася Свята Меса, яку очолив отець Павло, а співслужив йому отець Рафаїл.

«Хотів би також дуже подякувати своїм братам, з якими я співслужив під час цього періоду, коли я був настоятелем монастиря та парафії. Я дуже переконаний, що наша парафія складається з таких людей, які дуже особисто переживають свою віру, свій зв`язок з костелом та священиками. Слава Богу за кожну людину, яка є в нашій парафії, яка виросла у вірі, а також ту, яка приєдналася завдяки свідченню інших, завдяки благодаті, яку отримала від Бога, щоб прийти і вірити разом. Думаю, що багато з вас, під час визнання віри отця Павла на початок його служіння, також згадувало цю мить, коли визнавали свою віру, приєднувалися до нашої спільноти, довіряли своїм розумом і волею, що ці настанови, які йдуть від пастирів нашої Церкви приведуть нас разом до спасіння.

Нехай Господь благословить нашу спільноту, нехай благословить отця Павла в його служінні, усіх нас підтримує, щоб ми також могли підтримати отця Павла і всіх, які будуть продовжувати своє служіння в нашій парафії і нехай благословить тих отців, які перейдуть до інших спільнот, а також тих, які приєднаються до нашої монашої спільноти», - побажав отець Рафаїл.

Наприкінці Святої Меси наймолодші парафіяни та представники спільнот подякували за служіння отцю Рафаїлу, привітали отця Павла з призначенням та пообіцяли продовжувати огортати отців молитвою, якої вони дуже потребують у своєму служінні.

Максим Железницький

Джерело: kmc.mediaНазад