Новини

Назад

Нову Раду Лицарів Колумба створили у Гнівані

: 726 2016-10-25 19:56:55

У неділю, 23 жовтня, у парафії св. Йосифа у м. Гнівань відбулося урочисте створення Ради Ордену Лицарів Колумба. До Ордену прийняли 30 чоловіків, троє з них це священики, які стануть капеланами Ради, серед них о. Микола Мишовський. Отець Анатолій Білоус, капелан Ради ім. св. Шарбеля Ордену Лицарів Колумба з м. Хмельницького прокоментував цю подію:

- Дякуючи Господу Богу і Його благодаті нам вдалося створити нову раду Ордену Лицарів Колумба під покровом св. Йосифа у Гнівані Розпочали від Святої Літургії і нам дуже приємно, що настоятель о. Христофор запросив нас приїхати та поділитися досвідом. Минулої неділі ми приїхали із презентацією, а вже цієї неділі, дякуючи Богові, ми заложили нову раду.

Відрадним є те, що сьогодні чоловіки потребують такого служіння та єдності, тим більше, що це прекрасна можливість євангелізувати і проголошувати Ісуса Христа, давати надію та гуртувати чоловіків, згідно із задумом засновника ордену о. Майкла Маꥳвні – заохочувати чоловіків до діл милосердя, будувати дух братерства та патріотизму, який зараз особливо потрібний українському народу. Крім того це можливість спільно молитися, славити Господа Бога і зустрічатися у чоловічому товаристві.

Це також позитивний досвід і для нашої Ради, адже ми бачимо, як твориться дух єдності та готовність давати свідчення свого служіння. З нашої Ради приїхало 26 чоловіків, щоб прийняти до ордену нових лицарів, крім того, це свідчить, що є той дух братерства та бажання допомагати і ділитися досвідом. Маємо також на створення Рад Лицарів Колумба також у інших парафіях, бо зацікавлення росте і вже зараз маємо запрошення від настоятелів з Мацьківців та Шаровечки, Красилова та Кам’янця-Подільського.

Джерело: CREDO

 Назад