Новини

Назад

Німецькі єпископи заступилися за учасників протестів у Нікарагуа

: 211 2018-07-31 10:56:07

Єписокпат Німеччини звернувся з відкритим листом до президента Ортеги.

Єпископи Федеративної Республіки Німеччина звернулися особисто до армії Нікарагуа президенту Даніелю Ортезі.  Звернення підписав кардинал Райнхард Маркс.

«39 років тому Ви брали участь в революції проти режиму Сомоси, щоб покласти край придушенню нікарагуанського народу. Цей народ хоче і далі жити в мирі та свободі, і його супроводжує Католицька Церква, яка перебуває на його стороні. Ми просимо Вас покласти край насильству і репресіям і ставитися з повагою до свободи зібрань і висловлення думок. Ми настійно закликаємо Вас зробити все можливе, щоб зупинити вбивства, які залишають мертвих уздовж доріг, а також звільнити незаконно затриманих політичних в`язнів. Ми просимо Вас дати знак миру і повернутися на шлях національного діалогу. Весь світ дивиться на Нікарагуа. Будь ласка, покажіть світу, що Ви служите своєму народу і поважаєте його свободу », - пишуть в кінці звернення німецькі єпископи.

Нагадаю, протести в Нікарагуа почалися ще в квітні і були зумовлені економічним чинником і урізанням соціального захисту працівників. Опозиція Нікарагуа вимагає проведення дострокових виборів, звинувачуючи правлячу владу в корупції і авторитарному правлінні. Конфлікт все більше загострюється. В ході триваючих третій місяць протестів загинули близько 450 і поранено більше 2 тисяч людей.Назад