Новини

Назад

Людзмірська вечірня у Львівській Катедрі. Запрошення

: 335 2015-09-21 00:00:00

Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові спільно з Митрополитом Львівським Архієпископом Мечиславом Мокшицьким та Маршалком Підкарпатського воєводства Валадиславом Ортилем запрошують шанувальників класичної музики та хорального співу на концерт «Nieszpory ludźmierskie” («Людзмірська вечірня»), який відбудеться 22 вересня о 19.00 годині  у Латинській Катедрі у Львові за адресою: Площа Катедральна, 1.

«Nieszpory Ludźmierskie» («Людзмірська вечірня») − ораторія Яна Канта Павлускевича на слова Лешека Мочульського, написана в 1992 році. Це концерт для солістів, хору і симфонічного оркестру, який здобув овації та був позитивно оцінений на видатних сценах цілого світу, в тому числі у Нью-Йорку та Лісабоні.

Nieszpory Ludźmierskie – це не тільки красива музична подорож через глибокі тайники людської душі, на яку композитор запрошує слухачів на понад годину часу. Це також спроба поєднання в одне ціле елементів, здавалось б непоєднуваних – медитаційних партій симфонічного оркестру, елементів гірського фольклору, орієнтальної музики.

Це відмінна ораторія, а також реальна і щира молитва, що може викликати зворушення та бути глибоким релігійним пережиттям. Серед виконавців відомі польські артисти, зокрема: Збігнев Водецький та Ганна Банашак. Назад