Новини

Назад

Ніч чування для молоді у Тщенці

: 247 2020-02-25 11:45:00

Тема любові завжди була актуальною для всіх поколінь, а особливо для молоді. Тому, 60 молодих людей Мостиського деканату зібралися разом в парафії Тщенець у ніч з 21 на 22 лютого, аби чуваючи знаходити відповіді у Господа.

Чування розпочалося знайомством, оскільки приїхала молодь з Судової Вишні, Мостиськ, Пнікута, Крисович, Волиці та місцева тщенецька молодь. Хлопцям і дівчатам товаришували священики цих парафій та сестри: Кароліна Баран Служебниця Пресвятої Діви Марії Непорочної з Крисович і сестри гоноратки з Мостиськ.

Наступні пункти проходили в храмі. Місцевий настоятель о. Андрій Безкоровайний виголосив конференцію, а молоде подружжя поділилося своїм досвідом любові, даючи настанови. Не забракло також і часу на Адорацію Пресвятих Дарів, аби знайти відповіді на питання, що нуртували молоді серця.

Серцем чування була Євхаристія о 24:00, яку очолив о. Владислав Дерунов, настоятель парафії Народження св.Йоана Хрестителя в Мостиськах, а на закінчення священики вкладали руки на голову кожного учасника, благословляючи.

Ось свідчення однієї з учасниць, Катажини Куц з Мостиськ: "Я безмірно вдячна Богу, що могла приймати участь у такій зустрічі. Не зважаючи на пізню годину, хіба ніхто не хотів спати, ми всі мали усмішки на обличчі і радість в серці. Маю надію, що матиму можливість приймати участь в майбутньому у подібних зустрічах".

Сестра Катерина Антонєвська SCM

Джерело: honoratki.org.uaНазад