Новини

Назад

«Нехай любов і служіння надають смак вашому життю!». Арх. М. Мокшицький до директорів Місії “Карітас-Спес Україна” у Львові-Брюховичах.

: 353 2021-10-20 11:16:18

18-20 жовтня 2021 р. в Домі Паломника бл. Якова Стрепи Львівської Архідієцезії відбувалась триденна зустріч дієцезіальних директорів “Caritas-Spes Ukraina”, поєднані з сeмінаром-трeнінгом. Під час навчання на сeмінар-трeнінгу із “Залучeння фондів” - “FundRaising” учасники навчались ефективно залучати як людські, так і матeріальні рeсурси.

Увечорі, 19 жовтня св. Месу очолив в.о. Голови Конференції Єпископів РКЦ в Україні Митрополит Львівський Архієпископ Мечислав Мокшицький. Йому співслужили священики-директори національного і дієцезіальних осередків “Карітас-Спес”.

Перед початком Євхаристії зі словами подяки за гостинність та спільну молитву до єпископа звернувся Президент “Карітас-Спес” о. Петро Жарковський.

У своїй проповіді митрополит висловив радість з присутності директорів дієцезіальних Caritas-Spes, які спільно виконують християнську місію допомоги ближньому:

«Євангеліє сьогодні говорить про підперезані стегна і світильники, які горять – це готовність до служіння. В нашій групі готовність до служіння міститься в одному слові – Caritas. Тобто Боже Милосердя як ласкава любов, співчуття, яка підносить людину понад її слабкості до висот святості Бога. В такому контексті розуміння слова Caritas дуже яскравим є повчання папи святого Йоана Павла ІІ: „Остерігаймося лише зовнішніх проявів любові, не любімо словом і язиком, лише ділом і правдою”, a також: „милоердя – це друге ім’я любові, яке показує її найбільш глибокий і зворушливий аспект: готовність до заспокоєння всіх потреб, a особливо її здатність прощати”».

Складаючи подяку директорам і всім працівникам доброчинної місії за їхнє служіння, архієпископ Мечислав Мокшицький закликав: «Несіть цю любов до потребуючих, адже любов і служіння надають смак нашому життю, вони його наповняють, вони дають багацтво, якого не нищать міль і яке не ржавіє!».

Автор : Олександр Кусий

Назад