Новини

Назад

Нехай буде подяка Богу і людям Доброї волі за СДМ у Кракові, - зустріч Комісії душпастирства Молоді

: 1390 2016-10-20 13:11:34

„Нехай буде подяка Богу і людям Доброї волі за СДМ у Кракові” - такими словами можна підсумувати зустріч Комісії душпастирства Молоді при Конференції Єпископів РКЦ України, яка відбулась 19 жовтня 2016 року в приміщені Релігійного Інституту Св. Томи Аквінського у Києві.

На зустріч традиційно прибули відповідальні за душпастирство молоді та їх делегати з різних куточків України. Цього разу були представники з Одесько-Симферопільської, Київсько-Житомирської, Харківсько-Запорізької та Львівської дієцезій.

Кожний поділився своїм досвідом організації приготування та пережиття СДМ у Кракові, днів в дієцезіях.

Було відзначено велику роботу консулів РП, які компетенто та оперативно працювали при видачі віз. Було представлено великий вклад та фінансову допомогу людей доброї волі, церковних організацій Renovabis, Kirche in Not, фундації «Білет для брата», завдяки яким багато молоді з України мала можливість взяти участь у цьму неймовірному святі молоді цілого світу.

Особливим гостем на цьогорічний зустрічі був о. Даріуш Бартоха SDB, інспектор отців салезіянів з Кракова, який мав прелекцію на тему: "Норми та принципи захисту неповнолітніх у виховній практиці". Зокрема поділився своїм досвідом та досвідом своїх співбратів, як запобігти або уникнути використання неповнолітніх та оберігати їхню гідність і права.

Наступна зустріч Комісії готується 15 листопада 2016 року знову ж у столиці.

Автор : Олександр Кусий

Назад