Новини

Назад

Неділя Доброго Пастиря: Львівські семінаристи в Червонограді.

: 940 2018-04-23 12:20:17

22 квітня в Неділю Доброго Пастиря вже традиційно на запрошення о. Миколи Леськіва семінаристи МВДС разом з отцями-вихователями відвідали парафію Зіслання Святого Духа (м. Червоноград).

Студенти ВДС взяли участь в двох урочистих Месах, на яких проповідь виголосив духовний отець семінарії о. Віталій Буковський. В своєму слові духовний отець пригадав вірним винятковість та важливість служіння священика у сучасному світі, наголосив на важливості будування відносин взаємної любові, пошани, довір’я та взаєморозуміння між душпастирем та вірними, а також заохотив молитися за нові священичі покликання.

Після кожної Св. Меси семінаристи ІІІ курсу, які на днях прийняли духовній стрій, коротко поділилися з парафіянами досвідом власного пережиття покликання. О 13.00 між семінаристами та міністрантами парафії Зіслання Святого Духа відбувся товариський матч, який як і належиться закінчився товариською нічиєю 5:5. Після матчу відбулася також вже традиційна святкова агапа, де в дусі християнської любові та радості студенти ВДС мали можливість взяти участь різноманітних методах душпастирської інтеграції парафії.

Семінарист Ян ГаноНазад