Новини

Назад

На Личаківському цвинтарі помолились за новітніх Героїв

: 422 2018-11-21 19:21:19

Сьогодні, 21 листопада, у День Гідності та Свободи, у Львові вшанували загиблих під час Революції Гідності та усіх борців за волю України.

На полі почесних поховань Личаківського кладовища студентська молодь, громадські організації, представники влади, освітяни, духовенство та активні мешканці міста урочисто поклали квіти до могил Героїв, запалили лампадки і спільно відправили богослужіння за померлих та помолились за мир на українській землі - повідомляє Духовна велич Львова.

Цьогоріч, в Україні відзначають 5-ту річницю Революції Гідності. Саме  21 листопада 2013 року у Києві відбулися перші протести української молоді у відповідь на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

День Гідності і Свободи присвячений Помаранчевій революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Цей День встановлений «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору», — зазначено в указі Президента України.Назад