Новини

Назад

Митрополит М. Мокшицький привітав Львівську політехніку із 200-річчям існування та діяльності.

: 954 2016-12-07 17:54:37

Сьогодні у Львові відбулось особливе свято-ювілей 200-річчя Національного університету «Львівська політехніка».

Професори, викладачі, студенти, випускники, духовенство та усі запрошені гості мали змогу зранку зустрітися з ректором п. Юрієм Бобало та ознайомитись з історичною спадщиною Львівської політехніки під час екскурсії в головному корпусі політехніки, що по вул. С. Бандери 12.
Урочиста академія з нагоди відзначення 200-річного ювілею відбулась о 15.00 у Львівському національному академічному театрі опери та балету. На початку академії ректор привітав усіх присутніх гостей та у своєму слові згадав значні історичні події в житті Львівської політехніки, її випускників та професорів, які внесли величезний культурний та науковий вклад для України та цілої Європи. Під час академії були прочитанні численні вітання та вручені нагороди для професорів від Президета України, Прем’єр міністра, Голови Верховної Ради, від влади міста та області Львова, від представників наукового світу.
Під час академії були присутні також представники різних конфесій, які розділили радість святкування ювілею та переказали привітання від своїх архієреїв. Від нашої Львівської архідієцезії був присутній о. Олександр Кусий, який мав честь представляти Митрополита Мечислава та передати від нього привітання та благословення шановному ректору, професорам, студентам та працівникам Львівської політехніки.
Зокрема Архієпископ в привітанні побажав «усьому науковому та студентському співтовариству натхнення, наукових злетів та успіхів в усіх добрих починаннях. Нехай добрий Бог щедро благословить, а Божа Матір завжди оберігає».

Автор : Олександр Кусий

Назад