Новини

Назад

Ми повинні неустанно розпалювати нашу душу молитвою: єпископ Пйотр Тужиньскі до священиків на початок реколекцій у ВДС Львівської Архідієцезії

: 1388 2017-11-28 20:08:58

Вчора ввечері, 28 листопада, у Вищій Духовній Семінарії у Брюховичах розпочалися реколекції для священиків. Реколекції веде Його Екселенція єпископ Пйотр Тужиньскі, єпископ-помічник радомської дієцезії. 

На початку реколекцій, під час Святої Меси, єпископ Пйотр пригадав мудрість одного з отців пустелі, до якого прийшов молодий монах та й почав жалітись, що не може поконати спокус. Лише тільки переможе одну приходить друга, третя - падає та грішить. Старець подивився з любов’ю на послушника та й сказав: «Бачиш, сину, наша душа як цей остиглий казан, до якого постійно лізуть різні комахи, щоб поживитися. Але якщо його підігріти то комахи одразу втікають. Тому не вистачить закип’ятити раз воду, але треба її постійно підігрівати. Подібно і з душею – не вистачить раз навернутись чи раз помолитись, нам треба постійно підігрівати душу молитвою і наверненням».
Реколеції – підсумував реколектант – це час коли ми підігріваємо нашу душу молитвою.
Священики завершаться свої духовні вправи у четвер, 30 листопада.
Бажаємо всім учасникам реколекцій світла Святого Духа та всіх необхідних благодатей на цей час.

Автор : Олександр Кусий

Назад