Новини

Назад

Мощі святого Йоана Павла ІІ в дієцезії Хвар у Хорватії

: 339 2021-09-21 19:55:55

Архієпископ Мечислав Мокшицький перебував у Хорватії 20-21 вересня на запрошення єпископа Хвара владики Ранки Відовича. 20 вересня Львівський митрополит зустрівся з єпископом Ранко та передав мощі св. Йоана Павла II для кафедрального собору св. Стефана I, Папи і мученика у Хварі.

Наступного дня, 21 вересня, архієпископ офіційно передав мощі парафії св. Антонія, у Вріснику та св. Якова у Пітве, де служить настоятель о. Роберт Бартошек з Польщі. Прем`єр -міністр Хорватії скерував спеціальний лист з нагоди цієї церемонії.

На запрошення єпископа Ранки Відовича, Хварського єпископа та місцевих душпастирів архієпископ Мечислав очолив також Святі Меси, під час яких ділився своїм свідоцтвом про святість життя Йоана Павла ІІ.

У своєму слові Львівський митрополит згадав папу, якого він супроводжував протягом останніх років свого життя - як людину молитви і людину, яка була дуже уважною до кожного, кого він зустрічав та зазначив: "Нехай ця близькість Cвятого заохочує вас до святого життя". Архієпископ Мечислав нагадав також слова Йоана Павла ІІ: "Святі не просять нас хвалити їх, але їх наслідувати".Назад