Новини

Назад

Мощі св. Шарбеля в парафії Христа Царя в Івано-Франківську

: 1235 2019-05-17 10:47:55

8 травня в день коли народився св. Шарбель його мощі прибули до римсько-католицької парафії Христа Царя в Івано-Франківську. Разом зі Святим Пустельником і Чудотворцем з Лівану до нашої парафії прибули Раймонд Надер,який пережив надприродній досвід пов`язаний з особою св. Шарбеля, представники ліванського телебачення і Елія Сасін голова маронітської спільноти в Україні, завдяки якому на прохання Архієпископа Мєчислава Мокшицького Митрополита Львівського патріарх Маронітської Католицької Церкви Бешара Рай передав частичку мощей нашій парафії.

Урочисту літургію з нагоди інтронізації мощей св. Шарбеля очолив єпископ Едвард Кава він також скерував слова проповіді до зібраних священників з Івано-Франківщини і вірних обох католицьких обрядів, які велелюдно зібралися у храмі.

Після закінчення Святої Меси до пізніх годин люди вшановували мощі Святого Чудотворця і отримували помазання єлеєм св. Шарбеля.

Тепер в римсько-католицькому храмі в Івано-Франківську кожного вівторка о 18.00 годині відбуватимуться Святі Меси про зцілення за заступництвом Святого Чудотворця з Лівану на які сердечно запрошуємо.

Фото: rkc.if.ua

о. Владислав ІващакНазад