Новини

Назад

Молитва з братом Жаном Даніелем в Рясному

: 969 2018-02-12 17:28:51

«Де двоє або троє зберуться в Моє ім’я, там Я посеред них» - сказав Ісус. В неділю 11 лютого в нашій парафіяльній спільноті відбулась екуменічна молитва на якій був присутній особливий гість – брат Жан Даніель зі спільноти Тезе, яка знаходиться у Франції.

На цю молитву прибули молоді люди з різних куточків Львова. Серед присутніх були також прихожани нашої парафії, яким мабуть було незвично бачити таку велику кількість молодих людей у храмі в Рясному.
Молитовній атмосфері гармонійно сприяв спів католицького, музичного гурту «Lux Mundi», який став окрасою духовної розмови з Богом. Цей молитовний захід є пов`язаний з приготуванням до регіональної зустрічі молоді в дусі Тезе, яка відбудеться в квітні у Львові. Брат Жан Даніель у своєму зверненні заохотив присутніх долучитися до волонтерського руху, пов’язаного з організацією цього заходу.
Після молитви всі бажаючі могли насолодитися смаком теплого чаю у поєднанні зі смачними солодощами. Під час товариської зустрічі молодь мала змогу безпосередньо поспілкуватися з братом Жаном Даніелем і поділитися своїми враженнями з присутності на європейських молитовних зустрічах. Щиро вдячні усім хто долучився до створення цієї важливої події.

Джерело: Парафія Божого Милосердя в РясномуНазад