Новини

Назад

Молитва перед образом Милосердного Ісуса в парафії Воздвиження Чесного Хреста у Чернівцях

: 3826 2016-10-27 09:31:56

Майже рік часу у Львівській Архідієцезії триває перегринація образу Милосердного Ісуса. Нещодавно,22 жовтня цей образ відвідав і нашу парафію. Оскільки наша спільнота була першою в чернівецькому деканаті, яка удостоїлась прийняти візерунок Ісуса, то привітати образ прибули також й інші священики з буковинських парафій.

Варто зазначити, що весь час цей образ супроводжують отці францисканці, які не лише оберігають його від різних пошкоджень, але й являються своєрідними «апостолами» Божого Милосердя. На цей раз до нас завітав о. Мар`ян Мельничук, який виголосив до нас декілька проповідей. Серед численних, життєвих прикладів, наведених під час проповідування слова Божого, особливо запам`яталися слова, які стосуються людської вбогості. Отець наголосив, що найбільш вбогим є не той, хто страждає від злиднів матеріальних, але людина далека від Бога, яка вважає, що не потребує Божого Милосердя.

Нашій парафії пощастило, адже образ Милосердного Ісуса, винятково перебував в храмі майже три дні. Тож кожен із прихожан, міг молитись перед образом не лише під час запланованих богослужінь, але й знайти моменттиші, щоб представити Ісусові свої особисті наміри. До спільної молитви долучилися також парафіяльні спільноти: члени Живого Розарія, «Родини Кольпінга», Товариства Польської Культури, Руху Назаретських Родин а також молодь.

На завершення перегринації до нашої парафії прибув о. Славомір Зелінський, який під час кінцевої проповіді дав шанувальникам Божого Милосердя декілька практичних порад. Отож він зазначив, що милосердя реалізується в повсякденному житті у потрійний спосіб: молитва,дія і слово. Кожен хто бажає жити Божим Милосердям повинен молитись, особливо за неприятелів, повинен діяти, тобто робити конкретні вчинки по відношенню до потребуючих і звичайно вживати слів сповнених любові. Ми вдячні Богу за цей час благодаті і отцям францисканцям за те, що надали можливість поглибити віру в Боже Милосердя.

о. Андрій Безкоровайний

парафія Воздвиження Чесного Хреста у ЧернівцяхНазад