Новини

Назад

Молитовний концерт «Реквієм» у Чернівцях

: 1236 2016-11-16 13:26:42

Іноді музика є не лише засобом для розваги але й сприятливим кліматом для молитви. Особливо коли мова йде про органну музику, основним призначенням якої є душевний супровід під час літургії. Отож 13 вересня вже традиційно в чернівецькій Базиліці Меншій Воздвиження Всечесного Хреста був проведений молитовний концерт «Реквієм».

Як завжди для поціновувачів високого мистецтва виступали Олена Урсуляк та Світлана Бардаус – солістки Чернівецької обласної філармонії. Виконання всесвітньо відомих класичних творів доповнювала вдало підібраними коментарями наша прихожанка Любов Мацкуляк.

Цей духовно насичений концерт був чудовою нагодою не лише пригадати близьких померлих але й поглибити нашу віру у воскресіння Ісуса Христа. Під час концерту усі присутні згадали людей які жили в нашому місті, творили його історію, відвідували цей храм і працювали на славу Божу. Нажаль на цей раз через складні погодні умови слухачів було не багато. Однак атмосфера у храмі була як завжди сприятливою для глибоких роздумів. Велика за це подяка усім добродіям які долучилися до організації цієї виняткової події.


Джерело: Парафія Воздвиження Всечесного Хреста у ЧернівцяхНазад