Новини

Назад

Молитовний Єрихон сестер-йосифіток

: 596 2017-09-28 16:42:41

У ніч з суботи на неділю, 23-24 вересня ц. р. Сестри Святого Йосипа, члени Молитовних Груп Святого Йосипа та інші вірні зібралися на спільній молитві «Молитовний Єрихон» в храмі Божого Милосердя в Офіцерському районі Кракова. Назва цієї зустрічі відносить нас до подій Старого Завіту.

На початку молитовної зустрічі Генеральна Настоятелька Мати Яна Пшетак CSSJ сказала: «Цією урочистою Євхаристією ми починаємо Молитовний Єрихон. Подія ця описана в Книзі Ісуса Навина, наступника Мойсея, який був провідником Ізраїльтян до Обіцяної Землі та отримав від Бога обітницю , що віддасть Єрихон в його руки.
Згідно з Божим наказом протягом шести днів Ізраїльтяни повинні були обходити місто довкола у мовчанні. Сьомого дня вони повинні були обійти місто сім разів, а потім разом на сигнал даний Ісусом Навином піднести воєнний клич. Коли вони так вчинили, мури міста впали.
На основі цих біблійних подій протягом шести перших четвергів місяця в кожному домі Сестер святого Йосипа тривала годинна спільна молитва. Сестри в мовчанні споглядали укритого у Пресвятому Таїнстві Ісуса.
Ми перебували з Богом з прагненням у серці, щоб Бог звільнив нас, визволив і увів в глибоке з’єднання з Собою. Сьогодні ми всьоме зустрічаємося в часі семигодинного молитовного чування посеред вигуків прославлення та радості. Ми хочемо гучно і з радістю закликати до Бога і голосно дякувати Йому за всі ті справи, який Він чинить в кожній з нас і в нашому Згромадженні, а також для тих, кого Він ставить на нашій дорозі.
Приступаючи до молитви, хочемо відкриватися на Божу всемогутність, яка розбиває мури, що відділяють нас від Нього. Хочемо також дякувати за нові покликання і благати Бога про те, щоб Він зміцнював дівчат, яких Він покликує до нашої Чернечої Родини, щоб вони вміли відкриватися на цей великий дар і силою Божої любові зуміли перемогти усі труднощі та вирушити за голосом покликання».
Молитовний Єрихон розпочався і закінчився Євхаристією, був переплетений адорацією Пресвятих Дарів, молитвою розарію та «Дорогою Світла».

Джерело: Згромадження Сестер Св. ЙосифаНазад