Новини

Назад

Спільна молитва у Мостиськах до Образу Милосердного Ісуса

: 4721 2016-05-12 15:01:46

Особлива атмосфера панувала у неділю, 8 травня, у Мостиськах, на площі Небесної Сотні. Тут, в рамках ювілейного року Божого Милосердя, проголошеного Папою римським Франциском, відбулася спільна міжконфесійна молитва до Образу Милосердного Ісуса за мир в наших оселях, в нашому місті, і в Україні. Богослужіння провели ксьондз-пробощ Владислав Дерунов, а також о. Богдан Вовк і о. Василь Моцяк.

Відкриваючи велелюдне духовне зібрання, на яке прийшли миряни різних конфесій – віряни римо-католики, парафіяни УГКЦ і УАПЦ, мостичани і приїжджі, проповідь виголосив о. В. Дерунов, зазначивши на величезній потребі милосердя у нашому суспільстві, його важливості в житті кожного християнина.

«Ісусе, я довіряю Тобі!», – звучали слова молитовного звернення до Образу Ісуса Милосердного у святковому обрамленні встановленому на площі. Кожен вірний мав можливість приклонитися до ікони, історія створення якої така: Ісус Христос, об’явився у 1931 році сестрі-монахині Фаустині. Саме за її переказом, через чотири роки художник намалював ікону Спасителя з променями світла, що ідуть від серця. Вперше, образ було встановлено в квітні 1935 року, у Вільнюсі. У найскладніші часи, найнебезпечніші моменти життя зверталися християни з молитвою до Милосердного Ісуса. Зараз теж не простий період для нашої країни і для нашого народу.

Усі, хто зібрався на площі, разом з священиками, молилися на вервичці до Божого Милосердя. «Предвічний Отче, жертвуємо Тобі тіло і кров, душу і божественність возлюбленого Сина Твого, Господа нашого, Ісуса Христа. На ублагання за гріхи наші і усього світу».

Багато мирян тримали у руках ікони Милосердного Ісуса, які є в їхніх родинах, оселях. Слова молитви і прохання здоров’я і благополуччя для своїх найрідніших у День матері звучали і від найменшеньких мостичан. Дощило, але людей зігрівала сила молитви – за наші родини, країну, сила віри у милосердя.

Оксана СЕМЕН, Газета «Наш Край» № 37, 17 травня 2016 року

Фото: сторінка парафії Народження Йоана ХрестителяНазад