Новини

Назад

Молитовна зустріч богопосвячених осіб у Язловецькому Санктуарії Бл. Марцеліни Даровської

: 2051 2017-02-07 15:37:14

3 лютого 2017 року вперше в Санктуарії Бл. Марцеліни Даровської відбулася зустріч богопосвячених осіб різних чернечих спільнот, які виконують своє служіння у Львівській Архідієцезії ( в деканатах: івано – франківському, чернівецькому, галицькому, тернопільському та чортківському).

Привітала присутніх настоятелька монастиря с. Юлія Подлєсь (Згромадження Сестер Непорочного Зачаття ПДМ), пригадуючи задум святого Йоана Павла ІІ і Його слова з Vita Consecrata. Всесвітній день богопосвяченого життя у 1997 році встановив Святіший Отець з наміром, щоб Церква краще усвідомила роль та оцінила осіб, які повністю посвятились Богові в чернечому житті.
«І, дійсно, богопосвячене життя перебуває у самому серці Церкви як вирішальний чинник її місії, оскільки воно виражає найглибиннішу сутність християнського покликання і прагнення всієї Церкви – Нареченої до злуки з одним – єдиним Женихом.» VC,3.
О 10 годині ранку в каплиці Санктуарію розпочалася Адорація Найсвятіших Тайн. Був час на особисту молитву в тиші, можливість приступити до Таїнства Примирення та спільну молитву за святої пам’яті померлого єпископа Станіслава Падевського.
Під час конференції о. Едвард Кава, OFM Conv приблизив присутнім дар духовного керівництва, як служіння. Заохочував священиків та сестер відкриватися на потреби мирян особливо осіб, які несуть тягар наслідків війни на Сході України. Щоб донести Слово Боже до зранених сердець, треба самим відкриватись щоденно на Нього та дар Божої Любові у Таїнстві сповіді та Євхаристії.
Урочисту Святу Месу очолив Митрополит Львівський Архиєпископ Мечислав Мокшицький, а проповідь виголосив о. Славомір Зелінський OFM Conv, директор Відділу загального душпастирства Львівської Архідієцезії. Під час проповіді о. Славомір пригадав усім цінність обраного шляху рад євангелічних, який веде до близькості зі Спасителем та святості.
Після Євхаристіії усі згромадились на спільному обіді, що дало можливість поспілкуватися та прославляти Бога співом колядок.
Бажаючі мали змогу пізнати життявий шлях Бл. Марцеліни Даровської та помолитися біля Її гробу.
Дякуємо Богу за дар цієї зустрічі, багатство харизм та служінь і просимо про дар нових покликань до наших спільнот для добра Церкви.


с. М. Тетяна Чоп.Назад