Новини

Назад

Молоді члени Скаутсвa в Україні принесли Вифлеємський вогонь до митрополита Мечислава Мокшицького

: 127 2020-12-27 20:27:29

25 грудня молоді члени Скаутсвa в Україні принесли Вифлеємський вогонь до резиденції митрополита Мечислава Мокшицького. Скаути заспівали пісню передачі вогню миру, заколядували і склали свої побажання.

Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував скаутам за передане світло та за підтримку цієї традиції і побажав, щоб це світло, як знак миру та любові, досягало якнайбільше людей і установ, а також, щоб Благословенне Світло принесло кожному надію на довгоочікуваний мир в нашій країні. Молодь отримала святкові солодкі подарунки від Архієпископа.

Вифлеємський Вогонь Миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство — прихильно сприйнялися українською громадою продовж останніх років, становлячи для багатьох з нас доповнення під час святкування Різдва. Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Не слід плутати його з Єрусалимським вогнем, що запалюється на Великдень. Цей вогонь є спомином про прихід на землю Ісуса Христа, символом любові та миру, визволенням від гріхів.

Фото: о. Андрій ЛеговичНазад